HİZMETLERİMİZ

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti

Müşterilerimizin web sitelerine özel logo ve banner tasarımları, slayt tasarımları, sosyal medya tasarımları hazırlıyoruz.

Banner Tasarımı

Banner, web sitelerinde kullanılan ölçüleri standart olan görsellerdir. Web sitelerinde kullanıldığı gibi, reklam kanallarında örneğin google adwords gibi platformlarda da kullanılmakta.  Ürünüzü, hizmetinizi etkili bir şekilde müşterilere sunarak, başarı sağlamak tek amacımız. Uygun slogan, işinizi tanıtan "can alıcı" kelimeler, edebiyat sevdiğimizin bir göstergesi.

Logo Tasarımı

Firma veya web sitelerinize özel logolar tasarlıyoruz. Bunun için sizi, sizden detaylı olarak dinliyor, yaptığınız iş hakkında uygundetayları topluyoruz. İlk bakıldığında sizi, yaptığınız işi, markanızı zihinde oluşturacak tasarımlar yapmak için yıllardır çalışıyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları

Biz ve müşterilerimiz sosyal medyanın gücünün farkında. Bu gücü aktif olarak kullanabilmek için, sosyal platformlarda kaliteli bir duruş,güncel içerikler sunarak markalarımızı ve müşterilerimizi takip edilesi birhale getiriyoruz !  Etkili ve kalite tasarımlarla,sosyal medya üzerinden etkileşim oluşturacak görseller hazırlıyor, dilerseniz bunun planlamasını yapıyoruz.